Jesteś tutaj:
Plan lekcji dla klasa VII
Tygodniowy rozkład zajęć lekcyjnych dla klasy VII na rok szkolny 2023/2024
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Język polski | Katarzyna Kisiela | 4 |
2. | 8.55 - 9.40 | Geografia | Martyna Urbaniak | 6 |
3. | 9.50 - 10.35 | Matematyka | Anna Ślęzak | 6 |
4. | 10.45 - 11.30 | Wychowanie fizyczne | Adam Szczerbak | G |
5. | 11.50 - 12.35 | Język angielski | Monika Wewiór-Mendrela | 2 |
6. | 12.45 - 13.30 | Fizyka | Anna Ślęzak | 6 |
7. | 13.40 - 14.25 | Religia | ks. Rafał Białas | 6 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Fizyka | Anna Ślęzak | 6 |
2. | 8.55 - 9.40 | Plastyka | Aneta Baor | 4 |
3. | 9.50 - 10.35 | Wychowanie fizyczne | Adam Szczerbak | G |
4. | 10.45 - 11.30 | Język polski | Katarzyna Kisiela | 6 |
5. | 11.50 - 12.35 | Matematyka | Anna Ślęzak | 6 |
6. | 12.45 - 13.30 | Chemia | Jolanta Jeziorowska | 6 |
7. | 13.40 - 14.25 | Biologia | Jolanta Jeziorowska | 6 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Chemia | Jolanta Jeziorowska | 6 |
2. | 8.55 - 9.40 | Historia | Katarzyna Klejny | 6 |
3. | 9.50 - 10.35 | Język niemiecki | Katarzyna Ankowska | 2 |
4. | 10.45 - 11.30 | Biologia | Jolanta Jeziorowska | 6 |
5. | 11.50 - 12.25 | Religia | ks. Rafał Białas | 6 |
6. | 12.45 - 13.30 | Wychowanie fizyczne | Adam Szczerbak | G |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Język angielski | Monika Wewiór-Mendrela | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Matematyka | Anna Ślęzak | 6 |
3. | 9.50 - 10.35 | Informatyka | Magdalena Wronkowska | 2 |
4. | 10.45 - 11.30 | Muzyka | Agnieszka Jończyk | 4 |
5. | 11.50 - 12.35 | Język polski | Katarzyna Kisiela | 6 |
6. | 12.45 - 13.30 | Język polski | Katarzyna Kisiela | 6 |
7. | 13.40 - 14.25 | Język niemiecki | Katarzyna Ankowska | 2 |
8. | 14.30 - 15.15 | Historia | Katarzyna Klejny | 4 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
2. | 8.55 - 9.40 | Wychowanie fizyczne | Adam Szczerbak | G |
3. | 9.50 - 10.35 | Język polski | Katarzyna Kisiela | 6 |
4. | 10.45 - 11.30 | Geografia | Martyna Urbaniak | 6 |
5. | 11.50 - 12.35 | Język angielski | Monika Wewió-Mendrela | 2 |
6. | 12.45 - 13.30 | Zajęcia z wychowawcą | Martyna Urbaniak | 6 |
7. | 13.40 - 14.25 | Matematyka | Anna Ślęzak | 6 |
8. | 14.30 - 15.15 | Doradztwo zawodowe (1 x w miesiącu) | Monika Wewiór-Mendrela | 2 |