• Odwiedziło nas: 619365

Giganci Programowania

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

trwają zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce.

“Koduj z Gigantami: Retroprogramowanie” to już 12. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie programowanie gier.
W trakcie zajęć, oprócz tajników wiedzy z kodowania, dzieci poznają dwa światy gier komputerowych i wideo - tych popularnych dziś wśród dzieci i młodzieży oraz tych, w które jako dzieci, grali ich rodzice.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 4 do 26 lutego 2023 roku.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie się zarejestruje na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

link do zapisów: