Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

• Odwiedziło nas: 620147

ECO FRIENDLY

Działania projektowe w ramach programu Akredytacja Erasmus+ , projekt szkolny pt. "ECO FRIENDLY"

Jak wskazuje nazwa projektu, realizowanego w naszej szkole w ramach Akredytacji Erasmus+, główne założenia projektowe związane są z ekologią.

Grupa uczniów ze szkoły wraz z opiekunami wyjedzie do Włoch i Finlandii w celu poznania ekologicznych sposobów uprawy warzyw i owoców w tamtejszych warunkach klimatycznych. Ponadto, we wniosku zaplanowano również obserwację pracy dyrektora szkoły oraz obserwację pracy nauczyciela języka angielskiego i nauczyciela geografii przy użyciu TIK, w placówkach za granicą.

W dalszych działaniach zaplanowano jeszcze kursy języka angielskiego, w ktorych weźmie udział trzech nauczycieli z naszej szkoły.

Uczniowie klasy V oraz klasy VI wspólnie opracowali logo naszego projektu pod kierunkiem nauczyciela informatyki, p. mgr Eweliny Kurzak.

Autor: Monika Wewiór-Mendrela