Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

• Odwiedziło nas: 620487

Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniu 6 października 2022 roku przedstawiciele uczniów naszej szkoły wraz z wychowawcami oraz ks. Rafałem Białasem uczestniczyli w XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Na jasnogórskich błoniach zgromadziło się sześć tysięcy uczniów i nauczycieli ze 163 szkół z całej Polski noszących imię św. Jana Pawła II. O godzinie 11.00 odprawiona została msza święta w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkół, której przewodniczył ks. Marek Solarczyk – opiekun szkół noszących imię papieża Polaka. Naszym wychowankom towarzyszyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Kopalni wraz z opiekunami. Piękna pogoda oraz widoki z jasnogórskich błoni sprawiły, że wszyscy umocnieni oraz szczęśliwi wróciliśmy do naszych szkół.