• Odwiedziło nas: 619305

Pro-Learn Teens

Szanowni Rodzice,

nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim teście Narzędzia do diagnozy funkcji poznawczych i stylów uczenia się dzieci PRO-LEARN Teens w ramach projektu “Fostering children’s learning process and cognitive abilities through holistic approach and innovative methods PRO-LEARN”.

Jest to ogromne przedsięwzięcie i zarazem wyróżnienie dla placówki, ponieważ będziemy uczestniczyli w procesie standaryzacji innowacyjnej metody i narzędzia w pracy nauczyciela. Znajomość stylów uczenia się oraz funkcji poznawczych uczniów pomoże zarówno nauczycielowi w przekazywaniu wiedzy, jak też uczniowi w czasie samodzielnej nauki.

Testy narzędziem prowadzone będę w okresie 11.2021 – 03.2022 na grupie badawczej dzieci w wieku 11- 14 lat wśród szkół podstawowych w całej Polsce. Korzystanie z diagnozy jest dobrowolne i nieodpłatne.

Wśród uczniów biorących udział w diagnozie zostanie wylosowana karta podarunkowa Empik ufundowana przez Koordynatora projektu PRO-LEARN.

Autor: Monika Wewiór-Mendrela