Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Wolni od uprzedzeń. Wolni od przemocy

Szanowni Państwo!

W imieniu Centrum Rozwoju Lokalnego pragnę zaprosić wszystkich Państwa  do udziału w darmowym webinarium "Wolni od uprzedzeń. Wolni od przemocy" z psycholog Beatą Liwowską, który jest swego rodzaju kontynuacją ogólnopolskiej konferencji o tym samym tytule z listopada 2021 roku. Podczas spotkania pani psycholog będzie prowadzić prelekcję opartą o pytania, które otrzymała w listopadzie w związku z uczestnictwem w konferencji, a także odpowiadać na pytania uczestników.

Data: 10.02.2022r.
Godzina: 12:30 (spotkanie online będzie trwać około 60 minut)
Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na żywo. Pytania do pani psycholog można przesłać również za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ