Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Pierwsze spotkanie w ramach projektu "Odkrywamy naszą Małą Ojczyznę"

Pierwsze spotkanie w ramach projektu pt. "Odkrywamy naszą Małą Ojczyznę" zorganizowanego przez fundację QMarzeniom im. Heleny Buli.

Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Odkrywamy naszą Małą Ojczyznę”. Warsztaty z uczniami klas IV -VIII poprowadził pan Tomasz Stala. Głównym założeniem projektu jest przekazanie uczniom wiedzy na temat tworzenia filmów, nauczenie ich, jakie działania należy podjąć przed nakręceniem dokumentu oraz podkreślenie istoty współpracy w grupie.  Dzieci pracowały metodą projektu, szukając dobrego tematu do nakręcenia filmu dokumentalnego, a potem wspólnie napisali scenariusze do swoich projektów. Efekty ich pracy będą widoczne po zakończonych działaniach projektowych....

Autor: Monika Wewiór-Mendrela