IT for SHE w naszej szkole

Już niedługo początek roku szkolnego oraz zajęcia z nowych technologii z Wolontariuszkami programu „IT for SHE” !!!

Z pewnością zajęcia prowadzone przez Wolontariuszy z projektu "IT for She" będą okazją do nabywania nowych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.

W drugiej połowie września br rozpoczną się zajęcia pozalekcyjne dla uczniów z klasy VII i VIII w ramach projektu "IT for SHE".

Zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej na terenie szkoły. Przewidziane są minimum trzy spotkania online, podczas któych zaprezentowane zostaną ciekawe zagadnienia. Jednego dnia pojawi się gość specjalny tak zwany ekspert - pracownik firmy NatWest, który poruszy kwestie związane z bezpieczeństwem w internecie oraz karierą zawodową.

Więcej informacji otrzymają uczniowie we wrześniu, po powrocie do szkoły.

Autor: Magdalena Wronkowska