Zbieram to w szkole

Chcielibyśmy poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do projektu „Zbieramto w szkole”!

Zapraszamy do akcji !!!

Akcja przyczyni się do wzrostu świadomości ekologicznej wśród najmłodszych Polaków oraz dzięki „charytatywnemu recyklinkowi”zostaną uzyskane pieniądze na pomoc bardzo ubogim mieszkańcom Czadu, Boliwii czy Filipin.

Projekt zawiera również program partnerski. Każdej darowiźnie przyporządkowana jest określona liczba punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. ksiązki, filmy czy też torby ekologiczne.

Zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody.

To bardzo trafna idea programu. Większość z nas ma problemy z utylizacją sprzętu elektronicznego a z roku na rok mamy go coraz więcej. Teraz możemy oddać stare telefony komórkowe i tablety do pudełka umieszczonego w szkole (baterie z tych sprzętów prosimy wrzucić do kartonu ze zbiórką baterii).

Dzięki temu przyczynimy się do kształtowania postaw ekologicznych, pomożemy innym i sami możemy uzyskać za to nagrody.

Autor: Martyna Urbaniak