Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

• Odwiedziło nas: 619839

Nauczanie zdalne w przedszkolu od 28 września do 2 października 2020r.

W okresie od 28 września do 2 października szkoła łącznie z oddziałem przedszkolnym prowadzi nauczanie w systemie pracy zdalnej i organizuje realizację zadań programowych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość;

Realizacja zadań programowych będzie realizowana przez nauczycieli przedszkola we współpracy z rodzicami.

Nauczyciele mają obowiązek przesyłania na każdy kolejny dzień propozycji zadań, ćwiczeń, zabaw do wykorzystania z dzieckiem w domu.

Z grupą dzieci starszych (6-letnich) nauczyciel zorganizuje spotkania online - raz dziennie do 20 minut za pomocą komunikatora Skype.

Kontakty rodziców z wychowawcą ustala się poprzez edziennik i telefonicznie oraz email.

Dopuszcza się również drogę komunikacji za pośrednictwem Messenger Przedszkola, tylko za zgodą wszystkich zainteresowanych i pod warunkiem, że  taka forma komunikacji jest przez wszystkich w pełni akceptowana. Kwestia pozostaje do uzgodnienia z wychowawcą przedszkola i wybór najlepszej formy szybkiego kontaktu z grupą.

Wiadomości przesyłane poprzez Messenger nie mogą naruszać dobrego imienia innych osób, nie powinny być rozpowszechniane, kopiowane ani udostępniane osobom trzecim. Taka forma kontaktu traktowana jest jak rozmowa osób zainteresowaych, ktorej treść nie powinna być przekazywana, ujawniana dalej.

W trosce o wspólne dobro i szacunek do siebie nawzajem prosimy o przestrzeganie powyższych zasad.