Piątek, 2024-05-10

• Odwiedziło nas: 620060

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 w przedszkolu

W dniu 1 września 2020r. rozpoczynamy w przedszkolu NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

Oddział przedszkolny w naszej szkole pracuje począwszy od dnia 01 września 2020r. w godzinach od 7:00 do 16:00

W dniu 1 września nie zapeniamy dla dzieci wyżywienia, dlatego proszę zapewnić swojemu dziecku na ten dzień prowiant oraz wodę.

Prosimy uprzejmie wszystkich Rodziców podczas przyprowadzania dziecka do przedszkola:

• określić czas pobytu dziecka w przedszkolu, czyli prosimy podać personelowi w przedszkolu czas odbioru dziecka w tym dniu z przedszkola
  • zadeklarować korzystanie z posiłku przez dziecko w dniu następnym (czyli posiłki na środę: śniadanie i obiad - konieczność zamówienia wcześniej posiłków na następny dzień), dokładne informacje zostaną podane podczas spotkania z rodzicami;

Prosimy o przesyłanie informacji nt zamówienia dla dziecka posiłków poprzez wiadomość telefoniczną  do sekretariatu szkoły - tel. 667 996 477 lub email  splaziec66@wp.pl  we wtorek do godz. 10:00

• przestrzegać dystansu społecznego i nie gromadzić się w szatni przedszkolnej - do szatni może wejść jeden opiekun/rodzic ze swoim dzieckiem/swoimi dziećmi.

Do szatni przedszkolnej rodzice wchodzą wyłącznie w osłonach ust i nosa oraz obowiazkowo przed wejściem dezynfekują ręce, zachowując dystans od pracowników przedszkola 1,5m.

Do przedszkola przyprowadzane są wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.

UWAGA:

Każdy przedszkolak powinien zabrać ze sobą do przedszkola piórnik lub przybornik, w którym znajdą się: kolorowe kredki, ołówek, temperówka, pędzelek, klej, nożyczki, plastelina. Z tych przyborów dziecko korzysta samodzielnie, indywidualnie.

Pozostałe materiały plastyczne, tj. bloki rysunkowe i techniczne, papier ksero, papier kolorowy, bibuła, farby zostaną zakupione z tzw. wyprawki dla całej grupy wg potrzeb i będą rozdawane dzieciom do zajęć z zachowaniem zasady "każdy ma swój przydział".

Zabawki, klocki będą codziennie czyszczone i dezynfekowane. Puzzle, książeczki, układanki, gry będą wykorzystywane zamiennie z zachowaniem okresu 2-dniowej kwarantanny po każdym użyciu.

Sala przedszkolna musi być systematycznie co godzinę wietrzona. Dzieci będą również korzystały codziennie z zajęć organizowanych na powietrzu.

Zapraszamy wszystkich Rodziców naszych przedszkolaków na pierwsze spotkanie z rodzicami, które odbędzie się w dniu 1 września (wtorek) o godz. 16:00 na sali gimnastycznej. Przypominamy, że obowiązują osłony ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły (wejście tylne do szkoły). Pamiętajmy o dystansie 1,5 metra odległości.

Prosimy o przybycie jednego z rodziców/opiekuna prawnego dziecka.

Zalecamy dalsze kontakty za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej.