Organizacja zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 zostanie przeprowadzone z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, który obowiązuje w szkole w zwiazku z wystąpieniem pandemii COVID-19.

Rozdanie świadectw na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się wg ustalonego harmonogramu.

Uczniowie w tym dniu spotkają się z wychowawcami klas.

Harmonogram rozdania świadectw w dniu 26 czerwca 2020r. (piątek):

sala gimnastyczna

godz. 8:00 - klasa VIII

godz. 9:00 - klasa III

godz. 10:00 - klasa II

godz. 11:00 - klasa VI

sala nr 6

godz. 8:10 - klasa VII

godz. 9:10 - klasa V

godz. 10:10 - klasa I

WAŻNE:

Uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach, zakrywając usta i nos. Po wejściu do budynku szkolnego dezynfekują ręce płynem i udają się do wyznaczonej sali.

Bardzo prosimy naszych Uczniów podczas wchodzenia i wychodzenia ze szkoły o zachowanie bezpiecznej odległości (co najmniej 1,5 metra).

W wyznaczonej sali nastąpi spotkanie uczniów z wychowawcą klasy oraz rozdanie świadectw.

UWAGA:

Prosimy nie gromadzić się przed budynkiem szkoły.

Uczniowie wchodzą do szkoły i wychodzą ze szkoły pojedynczo z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Do szkoły wchodzą tylko uczniowie. Prosimy Rodziców o wyrozumiałość, bowiem obowiązują nas nadal procedury ustalone wg Wytycznych MEN, GIS i MZ.

Prosimy nie przynosić do szkoły kwiatów, ani żadnych przedmiotów - obowiazują w szkole ścisłe zasady sanitarne.

Jeśli uczeń lub domownicy mają objawy chorobowe lub przebywają na kwarantannie - odbiór świadectwa należy ustalić telefonicznie kontaktując się z sekretariatem szkoły.

Dziękujemy za zrozumienie i respektowanie procedur bezpieczeństwa obowiązujących na placówce w związku z COVID-19.

Autor: dyrektor szkoły mgr Magdalena Wronkowska