Ferie zimowe

W czasie trwania ferii zimowych oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu pracuje bez zmian, czyli w godz. 7:00 - 16:00

Przedszkole jest placówką nieferyjną, dlatego czas pracy oddziału przedszkolnego w naszej szkole na okres ferii zimowych nie ulega zmianie.

Zmianie na czas ferii zimowych ulega jednak, ze względu na niższą frekwencję dzieci w tym okresie, organizacja wyżywienia w przedszkolu.

Śniadanie i podwieczorek prosimy zapewnić dzieciom we własnym zakresie.

Obiad złożony z dwóch dań, czyli posiłek ciepły będzie wydawany ok. godz. 11:40 dla dzieci zgłoszonych w danym dniu do przedszkola.

Prosimy zgłaszać do wychowawcy obecności lub nieobecności dzieci w przedszkolu dzień wcześniej lub najpóźniej w danym dniu do godz. 8:15 (można telefonicznie)

koszt obiadu bez zmian - 6 zł/osobodzień