Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Projekt Erasmus+ w naszej szkole

Projekt Erasmus+ Edukacja Szkolna Akcja 1- Mobilność kadry edukacji szkolnej

Projekt Erasmus+ Akcja 1 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawał II w Łaźcu rozpoczął się 5 czerwca 2019r. i będzie trwał 24 miesiące, do początku czerwca 2021r.

Cel projektu to rozwój zawodowy i mobilność zagraniczna grupy nauczycieli ze szkoły podstawowej.

Koordynatorem projektu oraz autorem wniosku jest nauczycielka języka angielskiego Monika Wewiór- Mendrela.

Tytuł projektu brzmi: „Nasza wiedza- kluczem do Europy”.

Głównym założeniem projektu jest rozwijanie kompetencji językowych oraz informatycznych przez dziewięcioosobową grupę nauczycieli ze szkoły w Łaźcu.

Kwota dofinansowania projektu wynosi 25 029 euro.

Od początku roku szkolnego 2019/2020 trwają gorące przygotowania nauczycieli naszej szkoły do realizacji projektu Erasmus+KA1 pt. "Nasza wiedza, kluczem do Europy".
Dość liczna grupa nauczycieli naszej szkoły uczestniczy w zajęciach nauki języka angielskiego, inna grupa przechodzi szkolenia z eTwinning. Czeka nas pracowity rok pełen nowych wyzwań, które z pewnością zaowocują jeszcze lepszą jakością pracy szkoły.

Autor: Magdalena Wronkowska