Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Mobilność uczniów i nauczycieli do Włoch

Już zaczęliśmy odliczanie dni przed wyjazdem do włoskiej miejscowości Pescara w ramach programu Erasmus+ Akredytacja.

W mobilności weźmie udział 12 uczennic oraz 5 nauczycieli. Wyjazd zaplanowano na 13 maja, a koniec mobilności przypada na 20 maja. Przez 7 dni będziemy realizować zadania zawarte we wniosku, uczestnicząc w szkolnym życiu naszych włoskich gospodarzy. Główną atrakcją będzie jednak całodniowa wycieczka do Rzymu zaplanowana na 14 maja oraz podróż samolotem. Niektórzy będą lecieć po raz pierwszy! Nasze działania będzie można śledzić na blogu, który zaczniemy pisać w pierwszy dzień mobilności...

Tymczasem tworzone na bieżąco materiały oraz regulaminy dotyczące projektu można znaleźć pod adresem:

Autor: Monika Wewiór-Mendrela